Прийшов час повертати своє! - Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний

Джерело:  uainfo.org  /  10:11, 3 Червня 2023

Стала відома історія потужного відео Залужного з молитвою за Україну

Стала відома історія потужного відео Залужного з молитвою за Україну

Боєць батальйону "Свобода" Володимир Ращук розповів про патріотичний ролик / скріншот

"Прийшов час повертати своє" - з таким підписом 27 травня Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний оприлюднив у соцмережах ролик з молитвою за визволення України.

Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний заявляє, що настав час повертати своє.

У ролику звучить Молитва за визволення України. З такими словами та думками наші героїчні воїни йдуть у наступ, щоб звільнити Україну від російських окупантів і підняти Прапор Перемоги.

Зазначається, що відео має інформаційно підтримати Збройні сили. Журналісти "Сніданку з 1+1" поговорили з бійцем батальйону "Свобода" Володимиром Ращуком, який виголошує слова молитви, інформує UAINFO.org з посиланням на УНІАН.

"Насправді я не зовсім брав участь в цьому, тому що ми займалися підготовкою батальйону. Мене набрали, сказали, що є така ідея. А оскільки наш батальйон кожен ранок на шикуванні чи то читає молитву націоналіста, то задача була наступна: щоб після цього промо люди встали і захотіли ще з більшим бажанням знищувати окупанта, знищувати терориста", - каже Ращук.

За його словами, автори взяли цю молитву і запросили його від Генштабу, щоб він взяв участь у зйомці. Він зізнався, що не очікував такого резонансу після оприлюднення цього відео.

Володимир каже, що для нього це була велика честь й можливість хоча б на трохи повернутися до акторської професії.

"Але, перш за все, наразі моя ДНК трохи змінилася, і вона все ж таки ближча до воїна", - каже боєць.

27 травня Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний опублікував потужний ролик із натяком на початок контрнаступу. На кадрах українські воїни готуються до битви, виголошуючи бойову молитву. "Прийшов час повертати своє", - підписав відео головком.

Вгору