Закінчуються «чмобіки»: як і кого рашисти мобілізують на окупованих територіях

Джерело:  vchasnoua.com  /  15:46, 22 Лютого 2023

Російським окупантам не вистачає резервів, аби воювати. Гарматним м’ясом окрім мобілізованих рашистів тепер стають колаборанти, які отримали російські паспорти, безпритульні, а також працівники бюджетних і комунальних установ

На тимчасово окупованих територіях росіяни роздають повістки направо й наліво. Наприклад, у Маріуполі окупанти вже розпочали відкриту мобілізацію — тут у навчальних закладах повістки отримали викладачі, які першими захотіли отримати рашистський паспорт. Про це повідомляла пресслужба міської ради. Там вказують, що в один із навчальних закладів Маріуполя надійшло мобілізаційне розпорядження. Тепер чоловіків, які працюють викладачами та першими отримали російські паспорти, відправлять в окопи.

До цього трьох працівників комунального підприємства окупантів «Автодор» також мобілізували та відправили на фронт.

«Такі випадки не поодинокі. Скоро це стане новою нормою. Тепер окупанти шукають новий мобілізаційний ресурс на комунальних підприємствах та в міській структурі, бо не все так добре на фронті», — пише міськрада.

Російські загарбники не довго відбирають людей, які стануть частиною їхньої армії.

Нещодавно Генштаб повідомляв, що у тому ж Маріуполі відтепер на лінію фронту перекидають безпритульних, а також осіб з алкогольною чи наркотичною залежністю.

Забирають до ворожого війська і працівників бюджетних та комунальних установ.

Наприклад, у Горлівці всі установи такого штибу отримали наказ — повідомити до окупаційного військового комісаріату про осіб, які мають бронь.

Жінки також потрапляють до рашистських військ. За старою схемою, набирають майбутніх воячок у колоніях. Відомо, про 50 осіб з жіночої виправної колонії міста Сніжне, Донецької області, яких завербували воювати проти українців. Як повідомляє Генштаб, дівчата вже направлені на територію рф для проходження підготовки.

До слова, ситуація в загарбників настільки складна, що аби поповнити лави гарматного м’яса, на території росії взагалі збираються мобілізувати студентів низки університетів очної форми навчання, повідомляє ГУР.

Тут збираються створити так звані «дільниці оповіщення», де «будуть надавати допомогу військкоматам щодо вручення повісток студентам очної форми навчання».

Втрати живої сили з боку окупантів справді великі. Відтак, схоже, що тепер усе, що залишається українцям на окупованих територіях це ховатися, а сім'ям мобілізованих рашистів — чекати на нові «Лади», чи пачки пельменів.

Вгору