В Ірпені відновили два житлові комплекси за кошти Євросоюзу

Джерело:  bigkyiv.com.ua  /  09:25, 19 Березня 2023

Програма «ВідновиДІМ» запущена в листопаді 2022 року. З того часу надійшло близько 70 заявок щодо відновлення житла від ОСББ з різних регіонів України. В ній можуть взяти участь ОСББ Миколаївської, Київської, Чернігівської, Житомирської, Сумської, Дніпропетровської областей на міста Києва

Житлові комплекси відновлено в межах програми «ВідновиДІМ» за 12,5 мільйона, які виділив Євросоюз. Кошти спрямовано на ремонт фасадів, встановлення нових вікон, відновлення інженерних систем, покращення енергоефективності будівель тощо.

В Ірпені відновили два житлові комплекси  за кошти Євросоюзу

Про це повідомив заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Бутенко.

Мова йде про житлові комплекси «Затишний» та «ЖК Ново-Оскольський», які були пошкоджені внаслідок повномасштабного вторгнення росії.

Чиновник зауважив, що співвласники обох житлових комплексів подали заявку на участь у програмі у листопаді минулого року, а вже через два місяці змогли повернутись у відновлені домівки.

«Важливо, що відновлення цих будинків врахувало сучасні вимоги щодо енергоефективності та цивільної безпеки», – зазначив Бутенко.

Довідково:

Програма «ВідновиДІМ» запущена в листопаді 2022 року. З того часу надійшло близько 70 заявок щодо відновлення житла від ОСББ з різних регіонів України. В ній можуть взяти участь ОСББ Миколаївської, Київської, Чернігівської, Житомирської, Сумської, Дніпропетровської областей на міста Києва.

Програма фінансує закупівлю 100% будівельних робіт та матеріалів, необхідних для відновлення. Мінімальний розмір гранту, який може отримати один об’єкт відновлення, становить 7,2 млн грн. Загалом, на реалізацію Програми Європейський Союз виділив €25 мільйонів.

Вгору