Суд арештував та передав в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) 80 об’єктів нерухомості курортно-оздоровчих, спортивних та інших державних комплексів, розташованих у різних регіонах України. Серед цих об'єктів:
готелі "Турист" та "Дружба" у Києві,
санаторій "Жовтень" у Конча-Заспі,
санаторій "Куяльник" в Одесі,
"Моршинській" у Львівській області,
"Поляна" на Закарпатті, а також Kyiv Sport Club. Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора України
"Прокурорами Офісу Генерального прокурора здійснюється процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні за фактом незаконних дій службових осіб ПрАТ "Укрпрофоздоровниця", ПрАТ "Укрпрофтур", Федерації професійних спілок України, які у період з 1992 року по теперішній час здійснюють відчуження курортно-оздоровчих, спортивних та інших державних комплексів, які перебувають у їхньому відданні, що призводить до збитків державі", - йдеться в повідомленні.
У вересні 2021 року Печерський суд Києва обрав в якості запобіжного заходу для заступника Голови правління ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» тримання під вартою. Таку ухвалу суд виніс, розглядаючи справу про намагання придбати санаторій Куяльник, за що заступнику голови правління ПрАТ запропонували хабар і він, за даними слідства, погодився.
Наприкінці липня того ж року Печерський районний суд м. Києва наклав арешт на 45 комплексів орієнтовною вартістю 5 млрд грн, серед них й курортні санаторії в Одесі та Одеській області.
У грудні 2019 року прокуратура Одеської області подала позов до суду з вимогою скасувати рішення держреєстратора і визнати за державою право власності на нерухомість об'єднання санаторно-курортних закладів курорту «Куяльник».
Прокурори заявили, що підприємство незаконно оформило право власності на приміщення санаторію площею понад 100 тисяч квадратних метрів вартістю близько одного мільярда гривень.