У Краматорську відремонтували аварійний міст 1950-х років

Джерело:  v-variant.com.ua  /  16:23, 28 Листопада 2023

Також комунальники видалили поросль дерев, коріння якої руйнували бетонну основу моста, розчистили береги річки під мостом

У Краматорську в селище Біленьке відремонтували аварійний міст по вулиці Смілянській (колишня Новосибірська), який не ремонтували капітально жодного разу, хоча побудований він був ще у 50-ті роки минулого століття.

Про це повідомили у міській раді.

Упродовж кількох останніх років міст перебував у стані, близькому до аварійного. Найбільшу проблему становила пішохідна частина, адже фактично вона була зруйнована вщент. Пересуватись нею було неможливо, тож пішоходи повсякчас вимушені були виходити на проїжджу частину, що ставило під загрозу життя людей та безпеку дорожнього руху загалом.

Краматорськ, міст

Наприкінці листопада комунальне підприємство ДРУАС завершило ремонт моста. При виконанні ремонту конструкцію моста було полегшено на 60 тонн, повністю відновлено пішохідну частину з вкладанням нового асфальтобетонного покриття, а відбійники зі світловідбивачами та поруччя виконані вже з використанням легких сучасних конструкцій з металу. КП Міськсвітло своєю чергою відновили роботу зовнішнього освітлення.

Краматорськ, міст

Також комунальники видалили поросль дерев, коріння якої руйнували бетонну основу моста, розчистили береги річки під мостом.

Краматорськ, міст

Нещодавно проїзд оновленим об'єктом дорожнього господарства відкрито, тож маршрути автобусів 11 та 11Л знов їздять своїми звичними маршрутами.

Вгору