У громаді під Одесою відкрили перший сучасний Дія.Центр

Джерело:  usionline.com  /  16:48, 11 Грудня 2023

У центрі створені всі умови для людей з інвалідністю. Зокрема, вхід до приміщення промарковано контрастним кольором та обладнано пандусом з поручнями, графік роботи центру надруковано шрифтом Брайля, обладнано інклюзивну санітарну кімнату

Це перший заклад в області, де жителі громади швидко і доступно зможуть отримувати понад 290 державних послуг в одному приміщенні.

Про це повідомив голова Одеської ОВА Олег Кіпер.

У Таїровській громаді відкрили сучасний Дія.Центр: у ньому надаватимуть послуги, а ще є додаткові послуги та сервіси, навчання адміністраторів, безбарєрність приміщень, простори для дітей та місце для користування порталом Дія. У Дія.Центрі наявне й окреме місце для проведення консультацій з підтримки підприємництва та є обладнання для видачі паспортних документів.

У центрі створені всі умови для людей з інвалідністю. Зокрема, вхід до приміщення промарковано контрастним кольором та обладнано пандусом з поручнями, графік роботи центру надруковано шрифтом Брайля, обладнано інклюзивну санітарну кімнату.

Також забезпечено можливість голосового спілкування з адміністратором та підключення перекладача української жестової мови.

Вгору