Синя карантинна зона

Источник:  ugorod.od.ua  /  13:24, 1 Апреля 2021

За пропозицією активіста Георгія Умореску, на весь період пандемії місто Одеса та область мають бути віднесені до особливої синьої карантинної зони

Коронавірусна хвороба вже змінила карту країни. Частина областей «почервоніли», решта немовби згадує події 2004-2005 років, і лише гордий Херсон поки тримає облогу у сонячних кольорах. Але одесити можуть змінити цю одномантіну веселку, додавши новий колір: синій.

За пропозицією активіста Георгія Умореску, на весь період пандемії місто Одеса та область мають бути віднесені до особливої синьої карантинної зони. У лікарняне меню кожного медичного центру має бути додана ікра з синіх, а ціни на алкогольні напої (які жваво використовуються у профілактичних заходах) мають бути знижені на 27%.

До того ж, для збереження туристичної привабливості Одеси як Перлини біля моря Умореску пропонує тимчасово розширити територію нічних клубів і концертних залів, щоб мати можливість проводити масові заходи зі збереженням соціальної дистанції. А задачу виробництва й розповсюдження масок – покласти на організацію «Комедіади» у зв’язку з їхнім багаторічним досвідом роботи у цій сфері.

Проте заступник радника помічника другого секретаря департаменту охорони здоров’я Дмитро Ушніла вважає такий крок завчасним і занадто непрорахованим. По-перше, в такому випадку наша область може просто зникнути з карти: адже синій колір на ній буде зливатися з кольором Чорного моря. По-друге, він висловив сумніви, чи не буде це розцінено як пропагування нетрадиційних стосунків і боротьба з традиційними українськими родинними цінностями.

Незважаючи на підтримку переважної меншості, заява Ушніли поки не дозволяє реалізувати пропозицію у повній мірі. Рішення щодо цього питання чекатимемо до кінця сьогоднішнього дня.

Наверх