Ірина Шушура: була економістом, а зараз рятує життя. Фото

Джерело:  vchasnoua.com  /  18:34, 28 Вересня 2023

Поліцейська з Селидового одна з перших виїжджає на місця обстрілів і допомагає пораненим, тільки не обмежується порятунком життів, а й працює інструкторкою з особистої безпеки в Тренінговому центрі поліції та навчає колег

Ірина вже понад 5 років працює в поліції, а від початку вторгнення ще й рятує життя.

Фото: Національна поліція

За фахом Ірина Шушура економіст, однак з дитинства мріяла бути правоохоронцем. Так спочатку отримала цивільну професію, а згодом вирішила міняти життя. У 2018-му дівчина вступила до юридичного вишу і цього ж року розпочала працювати в рідному місті Селидове, у відділенні поліції, де виконувала роботу помічника дільничного офіцера, розповідають у поліції Донеччини.

Коли росія розпочала повномасштабну агресію проти України, Іра вирішила, що хоче більше допомагати людям, а тому пройшла курси та стала парамедиком. Згодом підвищила свою кваліфікацію до рівня Combat medic (бойовий медик) за міжнародним стандартом.

Сьогодні парамедикиня, ризикуючи життям, одна з перших прибуває на місце обстрілу, надає допомогу пораненим і разом з колегами евакуює їх до лікарні.

На її досвіді надважкі травми — ампутації, критичні кровотечі. Жінка працювала біля лінії фронту на Бахмутському напрямку та неодноразово потрапляла під ворожий вогонь.

«Виїхали з напарниками на обстріл, почали надавати допомогу постраждалим, а через 5 хвилин росіяни знову вдарили в це місце. На щастя, тоді всі вижили, а людей благополучно доставили в медзаклад», — розповідає захисниця.

На обстріли Ірина виїжджала вже 24 рази та врятувала 16 життів. Тут вона не тільки помагала постраждалим, але й евакуювала з небезпечних зон тіла загиблих. Жінка каже, що працює попри страх.

«Звісно, страшно. У цей момент думаю про свою сім'ю, про синочка Максима, і ці думки додають сил», — зізнається поліцейська.

Фото: Національна поліція

Фото: Національна поліція

Спортивний досвід також допомагає краще почуватися на місці. У шкільні роки дівчина займалася кікбоксингом, у 2021 році в Маріуполі брала участь в обласних змаганнях з кросфіту серед силових підрозділів та стала срібною призеркою серед жінок. У цьому ж році представляла Донеччину на всеукраїнському турнірі кросфітерів у складі команди, яка виборола 8 місце серед 24 областей України. Серед досягнень спортсменки — і перемога на місцевих змаганнях з плавання.

Ірина Шушура не обмежується порятунком життів, а й працює інструкторкою з особистої безпеки в Тренінговому центрі поліції та навчає колег.

«У час, коли росія підступно напала на Україну та знищує мій народ, моя мета — врятувати якнайбільше життів і бути поруч з мешканцями Донеччини. Кожна врятована людина — маленька перемога над ворогом», — стверджує Шушура.

Фото: Національна поліція

Фото: Національна поліція

Вгору