Після експрес-тесту на КПВВ: для жителів ОРДЛО скасовують самоізоляцію

Источник:  vchasnoua.com  /  12:41, 11 Января 2021

Люди, які приїжджають з тимчасово окупованих територій, зможуть на КПВВ здати експрес-тести на антиген коронавірусу

Кабінет Міністрів дозволив під час в'їзду з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей проводити експрес-тестування на антиген коронавірусу SARS-CoV-2. Про це йдеться у відповідній постанові Уряду.

Передбачається, що на контрольних пунктах в’їзду-в'їзду будуть організовані відповідні пункти експрес-тестування. Це доручено Донецькій та Луганській обласним державним адміністраціям разом з державним підприємством «Реінтеграція та відновлення», яке підпорядковане МінТОТ.

При цьому самоізоляція жителів ОРДЛО припиняється в разі одержання негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, який проведено після перетинання КПВВ.

Нагадаємо, 10 листопада Україна відновила пропуск громадян через чотири КПВВ в Донецькій та три — у Луганській області. Але бойовики ОРДО та ОРЛО заявили, що не будуть відновлювати пропуск громадян на лінії розмежування через коронавірус. Єдиний КПВВ окупантів, який працює щодня — «Станиця Луганська».

КПВВ «Оленівка» окупанти відкривають лише двічі на тиждень: щоп'ятниці та щопонеділка.

Наверх