Пляжний сезон в Одесі в самому розпалі: інклюзивний пляж з укриттями відкрито для відвідувачів

Джерело:  usionline.com  /  13:16, 20 Червня 2024

Проте єдиний пляж, який наразі офіційно доступний для відвідувачів, — це інклюзивний пляж на території пляжу «Дельфін»

В Одесі офіційно відкрився пляжний сезон, скрізь біля моря багато людей. Проте єдиний пляж, який наразі офіційно доступний для відвідувачів, — це інклюзивний пляж на території пляжу «Дельфін». Тут створено всі умови для безпеки та комфорту відвідувачів, зокрема, для людей з обмеженими можливостями. На пляжі встановлено укриття, працюють рятувальники та лікарі, а також є ліфт для осіб з інвалідністю.

На пляжі побував кореспондент Української Служби Інформації Арсен Подосян.

Дивіться відео на нашому Youtube-каналі.

Укриття бункерного типу повністю відреставровано. Тут передбачено близько 70-80 місць, а в мобільному укритті — до 30. Зроблено капітальний ремонт, проведено світло, встановлено лавки, аптечки, забезпечено водою та електропостачанням. Для того щоб пляж почав працювати, необхідно дотримуватись певних вимог: наявність рятувальників по периметру, обстеження дна водолазами, медичне обладнання, човни, рятувальні жилети та гучномовці. Пляж не облаштовано протимінною сіткою, оскільки вона не ефективна і швидко рветься. Натомість на пляжі є хвилеріз, який, за словами засновника, захищає від мін, — розповів ініціатор створення пляжу Юрій Дегас.

Ми обираємо цей пляж в Одесі, тому що він дозволений для відвідування. Тут очистили територію від каміння, облаштували сховище та працюють рятувальники. В Одесі ми вже півтора року і другий сезон обираємо саме цей пляж, — зазначила Олена Банзурова, біженка з Харкова.

Ми слідкуємо за акваторією Чорного моря, щоб ніхто не запливав за буйки та не було мін. Особливу увагу приділяємо дітям. Під час повітряної тривоги ми направляємо людей до наших укриттів, — розповів Родіон Власов, рятувальник.

Таким чином, інклюзивний пляж є безпечним місцем для відпочинку всіх категорій відвідувачів, забезпечуючи їм необхідні умови для комфортного перебування.

Вгору