Одеський ТЦК шукає офіцерів запасу для роботи у районних центрах

Джерело:  usionline.com  /  11:52, 1 Липня 2024

На роботу запрошують: офіцерів, звільнених з військової служби, а також офіцерів, придатних до служби у військових частинах забезпечення, ТЦК та СП, вищих військових навчальних закладах та установах

Одеський обласний територіальний центр комплектування запрошує офіцерів запасу та кадрового резерву зайняти вакантні офіцерські посади у районних центрах.

Про це повідомили у Одеському обласному ТЦК та СП.

Керівництво Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки висловлює вам свою повагу та запрошує долучитися до лав Збройних Сил України на період дії воєнного стану. Пропонуємо вам можливість зайняти вакантні офіцерські посади у районних територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки. Ваша служба буде неоціненним внеском у зміцнення обороноздатності нашої країни, – йдеться у повідомленні.

На роботу запрошують: офіцерів, звільнених з військової служби, а також офіцерів, придатних до служби у військових частинах забезпечення, ТЦК та СП, вищих військових навчальних закладах та установах.

Детальну інформацію щодо вакантних посад ви можете отримати у відділеннях офіцерів запасу і кадрів районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, – проінформували в обласному центрі ТЦК та СП.

Вгору