Одеситів закликають переконати родичів з Донеччини евакуйовуватись (фото)

Джерело:  usionline.com  /  16:57, 13 Серпня 2022

Кабмін України оголосив повномасштабну евакуацію людей з Донецької області. Одеситів та мешканців області просять закликати рідних виїхати з небезпечних територій

Донецька область - на межі гуманітарної катастрофи, тому одеситів закликають звертатись до родичів та знайомих. Евакуація передбачає також підтримку та грошову допомогу.

Про це повідомили на сайті Одеської міської ради.

Кабмін України оголосив повномасштабну евакуацію людей з Донецької області. Одеситів та мешканців області просять закликати рідних виїхати з небезпечних територій.

Донеччина наразі на межі гуманітарної катастрофи. Тривають активні бойові дії, інфраструктура зруйнована. Люди ризикують не лише щосекунди потрапити під обстріли, а при відсутності світла, тепла, ліків та їжі взимку вижити буде непросто. Вихід – евакуація. Цей вибір важкий і відповідальний, але він допоможе людям зберегти своє життя. Переконайте своїх близьких зробити цей крок, – написали на сайті міської ради.

Зазначимо, розробили також алгоритм дій при евакуації (всі переміщення та житло надають безкоштовно). Після евакуації щомісяця надаватимуть грошову допомогу.

Вгору