На Одещині стартує проєкт підтримки жінок із родин військовослужбовців «Плюс-Плюс»

Джерело:  usionline.com  /  17:49, 7 Вересня 2023

У межах програми учасниці отримуватимуть юридичні та психологічні консультації, братимуть участь у майстер-класах та реалізовуватимуть власні ідеї

У Гончаренко центрах Одеса та Подільськ запускають проєкт підтримки жінок із родин військовослужбовців «Плюс-Плюс». У межах програми учасниці отримуватимуть юридичні та психологічні консультації, братимуть участь у майстер-класах та реалізовуватимуть власні ідеї.

Про це Українській Службі Інформації повідомили куратори проєкту.

За словами організаторів, міста Одещини потрапили до першої п’ятірки центрів освітньої мережі, у яких стартує пілотна частина програми. До проєкту на цьому етапі також долучилися Київ, Кропивницький та Миргород. У жовтні ініціативу «Плюс-Плюс» розширять на всю мережу Гончаренко центрів, яка сьогодні нараховує понад 25 просторів у різних містах України.

Як зазначив директор Гончаренко центру Подільськ Олександр Таранюк, його осередок із перших днів вторгнення перетворився на штаб допомоги військовим та їхнім сім’ям, а тепер готовий трансформувати набутий досвід у повноцінний та самостійний проєкт.

Ми вже надаємо індивідуальні юридичні консультації та психологічну підтримку дружинам військовослужбовців. Але водночас розуміємо, що існує запит на дещо більше. Цей проєкт – можливість сформувати спільноту, у якій жінки зможуть допомогати одна одній, ділитися навичками, відчувати себе потрібними та відволікатися від поганих думок. Впевнений, у нас вийде сформувати дійсно потужне ком’юніті, – каже Таранюк.

Учасницям проєкту «Плюс-Плюс» пропонують безкоштовну психологічну та юридичну допомогу, освітні лекції та майстер-класи, а також допомогу в розробці та реалізації власних проєктів на базі центру. Головний принцип ініціативи – організовувати події під запит самих учасниць.

Одеса має дуже велику кількість своїх синів в лавах ЗСУ. Крім того, у місті сьогодні багато жінок-переселенок, які також чекають з фронту своїх чоловіків, братів та синів. Зрещтою, Одеса – місто-мільйонник, тому очевидно, що подібні програми актуальні як ніколи. До того ж нічого подібного в місті наразі немає, – додає директор Гончаренко центру Одеса Костянтин Задорожний.

Участь у проєкті повністю безкоштовна, аби долучитися до ініціативи «Плюс-Плюс» у Подільську, необхідно заповнити коротку форму за цим посиланням. Для участі в Одесі – за цим лінком. Перша зустріч учасниць відбудеться вже у вересні.

Вгору