Я знищив окупантів упритул, бо не хочу їх бачити в Одесі (відео)

Джерело:  usionline.com  /  12:55, 29 Червня 2024

Бойовий медик та штурмовик одесит «Рабинович»:47-річний одесит Роман Парабінович до війни працював санітаром, на війні він став бойовим медиком та штурмовиком легендарної 3-ї ОШБР

47-річний одесит Роман Парабінович до війни працював санітаром, на війні він став бойовим медиком та штурмовиком легендарної 3-ї ОШБР. Під час наступу росіян та бою на Харківщині Роман опинився з пораненими побратимами та ворогом в одному окопі, впритул знищив трьох окупантів та один тримав позицію.

Про це Роман з позивним Рабінович розповів в інтерв’ю журналісту Юрію Бутусову передає кореспондент Української Служби Інформації.

12 травня російські війська розпочали масований наступ у напрямку селища Борова на Харківщині. Там і досі точаться важкі бої, а російська піхота щоденно – хвиля за хвилею, накочується на позиції воїнів Третьої штурмової бригади. Кожен день – це нові подвиги українських воїнів. Роман опинився з пораненими побратимами в окопі, який атакували росіяни, власноруч знищив трьох російських штурмовиків та дві доби фактично один тримав позицію по якій окупанти постійно гатили артилерією та атакували FPV дронами – по 22 за день.

Я вважаю, що мусив то зробити, бо у мене не було вибору. Я в першу чергу рятував своє життя і не хотів, щоб померли мої побратими… Позицію ми утримували втрьох — я, Меч та Каспер. Нам допомагав кулеметник. Всіх вже трехсотнуло і я лишився сам… – розповів Роман «Рабінович.

Повне інтерв’ю з Романом на каналі Youtube за посиланням.

Вгору