Деокупація Луганщини почалась, — Гайдай

Джерело:  vchasnoua.com  /  13:41, 5 Жовтня 2022

Глава області повідомив про початок звільнення Луганщини від російських загарбників

«Деокупація Луганської області почалась: декілька населених пунктів вже звільнено від російської армії, і там Збройні сили України вже підіймають український прапор», — не приховуючи посмішки, повідомив Сергій Гайдай у своєму Тік-Тоці у середу, 5 жовтня.

https://t.me/vchasnoua/37634

Також посадовець опублікував відео із Білогорівки — легендарного села, яке стало могилою для сотень окупантів.

«Вперше відвідали селище після стількох місяців війни. Зруйноване вщент, але так і не скорилося окупантам. 15 місцевих мешканців, нарешті, вільно виходять на вулицю і радіють побачити СВОЇХ», — прокоментував відео Гайдай.

Перелік звільнених населених пунктів посадовець не наводить, офіційних коментарів від Генерального штабу на даний момент немає. При цьому на мапі Deep State деокупованими зображено села Греківка та Макіївка Сватівського району.

https://www.facebook.com/watch/?v=486855656650132

Ефір щодо ситуації на Луганщині:

- деокупацію Луганської області вже розпочато;

- минулий тиждень виявився продуктивним - зустрівся з послами 17 країн. Досягли певних домовленостей щодо подальшого відновлення та допомоги для Луганщини.

Звертаюся до жителів області: не поспішайте одразу повертатися до своїх домівок, це може бути небезпечно. Треба спочатку провести розмінування територій.

Люди, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях, прошу вас, за можливості, евакуюватися! Якщо не маєте такої можливості - під час обстрілів знаходьтеся в укриттях!

- сьогодні відправили автомобілі для наших захисників;

Чекаємо далі гарні новини від ЗСУ!


Віримо у ЗСУ!

https://t.me/luhanskaVTSA/6162?single

Вгору