Будні окупованої Луганщини

Джерело:  vchasnoua.com  /  10:46, 9 Грудня 2023

Окупаційна влада Сєвєродонецька замість зв’язку і інтернету обіцяє встановити таксофони

Після окупації Сєвєродонецька на Луганщині мешканці міста забули про існування інтернету та мобільного зв’язку. Тому російські окупанти вирішили встановлювати у Сєвєродонецьку таксофони.

Окупаційна влада Сєвєродонецька замість зв’язку і інтернету обіцяє встановити таксофони/фото: тг канал Kitsune / Сєвєродонецьк

Єдиним зв’язком із зовнішнім світом у сєвєродончан залишалась пошта.

Росіяни цю проблему визнають, тому нещодавно вирішили встановити у місті таксофони. Про це повідомляють змі окупантів.

Так званий «міністр цифрового розвитку, зв’язку та масових комунікацій лнр» Андрій Єршов заявив, що питання телефонного зв’язку для мешканців Сєвєродонецька незабаром «частково вирішиться, проте мобільний сигнал там поки що не з’явиться». У місті вже почали встановлювати дротові таксофони.

Та це далеко не головна проблема, з якою стикаються люди. В окупованому місті продовжується руйнування розбомблених рашистами будівель.

Попри те, що так звана влада Сєвєродонецька визначила перелік будівель, які потребують ремонту та обіцяла компенсації, список зовсім не змінився.

Ті, хто з якихось причин не зміг або не захотів виїхати, продовжують жити у напівзруйнованих багатоповерхівках без опалення. Інші зручності - вода, світло — бувають час від часу лише в будівлях, які більш-менш вціліли.

До прикладу — у сильно пошкодженому через обстріл російських окупантів будинку № 44 по вулиці Вілєсова, нещодавно обрушився перший під'їзд. Це при тому, що в аварійній та абсолютно небезпечній для проживання будівлі мешкають люди. Фото опублікував місцевий тelegram-канал.

серпень 2023 р

грудень 2023 р

Стан медицини на окупованих територіях області також тільки погіршується.

«Лікарі або евакуювалися, або змушені працювати у військових шпиталях, облаштованих окупантами. Цивільному населенню допомогти майже нікому, — повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор — В медзакладі відсутні реактиви, тому аналізи навіть не приймають. Нове обладнання теж ніхто не збирається купувати».

Вгору