«Артемсіль» випустило особливу партію знаменитої солі, видобутої в Соледарі

Джерело:  vchasnoua.com  /  09:44, 23 Лютого 2023

В Україні в продаж запустили партію кам`яної солі з шахт Соледару. Гроші з продажу передадуть українській розвідці, аби придбати дрони

Сіль у шахтах Соледара перестали видобувати з квітня 2022 року. Через обстріли рашистів цехи «Артемсолі» згоріли, а місцеві мусили тікати з рідних домівок, аби врятуватися.

Відтак, з літа пачки «Артемсолі» перестали продавати в українських магазинах, хоч частину запасів солі вдалося вивезти.

«Навесні 2022 року наше підприємство було змушено припинити роботу. Ми знаємо, що українські споживачі, як і ми, сумують за пакетами «Артемсолі», яка стала ще одним символом української сили. Тож ми зв’язувалися зі своїми офіційними дистриб’юторами щодо залишків солі. На той час знайшли 20 тонн. «Сьогодні ми анонсуємо, що «Артемсіль» повертається в продаж в особливому вигляді з важливим призначенням , — коментує Володимир Низієнко, начальник відділу комунікацій ДП «Артемсіль». — Попри те, що наше рідне місто та соляні шахти тимчасово окуповані, ми віримо, що українська кам’яна сіль витримує всі випробування і ми повернемо собі Соледар, як і всі українські міста».

Артемсіль" та UNITED24 випустили спеціальну партію знаменитої солі, щоб  підтримати ГУР - портал новин LB.ua

Фото UNITED24

Пачка, де слово «Сіль» де замінене на «Міць», а кам’яна квітка — на тризуб з’явилася на полицях із 21 лютого. Ілюстрацію створив та опублікував український дизайнер Артем Гусєв і вона одразу стала популярною, тому координатори фандрейзингової платформи UNITED24 вирішили використати її, та не тільки повернути на полиці легендарну сіль, але й нагадати українцям про нашу міць.

«Коли ми вперше побачили цю ілюстрацію, то зрозуміли, що маємо втілити її у життя. Не тільки повернути на полиці легендарну сіль, але й додати всім українцям трохи міці. Ми зв’язалися з ДП „АРТЕМСІЛЬ“ і відчули, наскільки важливий для них цей проєкт. Адже це можливість нагадати про підприємство, яке забезпечувало сіллю всю Україну і є одним з найбільших у світі. Про кожного з 2500 людей, життя яких нерозривно пов’язане з шахтами Соледара», — розповідає Ярослава Гресь, координаторка UNITED24.

Купити «АРТЕМСІЛЬ» у спеціальній упаковці можна у магазинах мережі «Сільпо» та онлайн на ROZETKA. Кожен, хто придбає пачку солі, зробить свій вклад у нашу перемогу. Вартість солі становить — 500 грн. Зокрема, 465 грн з кожної проданої пачки перекажуть на формування флотилії дронів-камікадзе для ГУР через державну фандрейзингову платформу UNITED24. До слова, один дрон коштує 700 $.

Вгору