ЗСУ, як сезон кавунів, уже на підході: в Херсоні залишили яскраві послання окупантам. Фото

Джерело:  war.obozrevatel.com  /  19:09, 27 Липня 2022

Українські партизани залишили ворожим війська у Херсоні яскраві послання, які нагадують про те, що ЗСУ вже зовсім поряд

У тимчасово окупованому Херсоні продовжують діяти українські партизани. Вони не лише передають дані про розташування складів та баз окупантів нашим військовим, а й нагадують загарбникам, що Збройні сили України вже зовсім поряд.

Активісти розклеїли по місту листівки з промовистими посланнями про те, що ЗСУ на підході, як і сезон знаменитих херсонських кавунів. Фото було опубліковано в Telegram-каналі "Украина Сейчас" (щоб подивитися, доскрольте сторінку до кінця).

ЗСУ вже на підході.

Військовим "другої армії світу", які облаштувалися в Херсоні, нагадали про потужність західної зброї – РСЗВ HIMARS та M270 MLRS – за допомогою якої українські воїни завдають результативних ударів по позиціях і тилах ворога.

Загарбникам радили покинути Херсонщину, інакше HIMARS допоможе їм у цій справі. А там, де не впорається американська РСЗВ, допоможуть партизани.

Окупантам нагадали про потужність озброєння ЗСУ.

Партизани пригрозили росіянам.

HIMARS змінили ситуацію на полі бою

У Херсоні не раді окупантам.

Західна зброя знищує склади росіян.

Окупантам радять їхати.

HIMARS продовжують працювати проти РФ.

Росіянам у Херсоні передали "привіт".

Нагадаємо: раніше партизани Херсона нагадали окупантам, що Херсонщина – це Україна і жодних "референдумів" про "приєднання до Росії" на українській землі не буде.

А в тимчасово окупованій Чаплинці Херсонської області з'явилися патріотичні написи, гасла та синьо-жовті малюнки. Мешканці селища опираються окупації та чекають на ЗСУ.

Вгору