Зону ООС відвідали представники Апарату аташе з питань оборони при Посольстві США. ФОТО

Источник:  sprotyv.info  /  12:42, 9 Апреля 2021

Про це йдеться у повідомленні на сторінці ООС у соціальній мережі Facebook

В районі операції Об’єднаних сил пройшов робочий візит делегації США на чолі із Аташе з питань армії та оборони полковником Бріттані Стюарт. Про це йдеться у повідомленні на сторінці ООС у соціальній мережі Facebook.

Заступник Командувача ООС генерал-майор Едуард Москальов ознайомив американську делегацію з поточною безпековою та оперативною ситуацією на фронті.

Представники США відвідали підрозділи Збройних Сил України, які виконують завдання на лінії зіткнення з противником, поспілкувались із українськими захисниками та вкотре переконались в присутності російсько-окупаційних військ на Сході України.

– Уряд США глибоко занепокоєний ситуацією, яка складається навколо кордонів України та всіляко підтримує суверенітет і територіальну цілісність України, – звертаючись до військових, під час брифінгу, зауважила полковник Стюарт.

Також, в ході візиту, іноземна делегація відвідала меморіальні комплекси полеглим воїнам. Під час церемонії покладання квітів вони віддали шану героям, які загинули захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше волонтери з США передали унікальне медичне обладнання військовому мобільному госпіталю.

Наверх