Знищений росіянами гіпермаркет Fozzy відновлює доставку в Одесі

Джерело:  usionline.com  /  13:58, 13 Вересня 2023

Відправлення робитимуть зі вцілілого складу

Після ворожої атаки Одеси, яку росіяни завдали в ніч з 13 на 14 серпня, гіпермаркет Fozzy повідомив про відновлення доставки продукції. Відправлення робитимуть зі вцілілого складу.

Як повідомили в пресслужбі гіпермаркету, наразі Fozzy працює над розширенням асортименту, адже через удар рашистських дронів у серпні будівля магазину була майже вщент зруйнована – після неї вцілів лише склад.

Склад Fozzy вцілів, попри ворожу атаку, звідти і буде організовано доставку. Нині асортимент дещо менший, ніж раніше. Але Fozzy працює над розширенням асортименту і за кожного поповнення інформуватиме гостей додатково, – йдеться в повідомленні.

Кур’єрська доставка діятиме в Одесі та найближчому передмісті. Відправлення також здійснюватиметься до відділень і поштоматів «Нової пошти». Замовлення від 250 грн і до 15 кг доставлятимуть безоплатно.

Нагадаємо, Fozzy Group один із найбільших українських ритейлерів із понад 690 торговельними точками на всій території країни. В Одесі гіпермаркет було відкрито у 2001 році, його загальна площа становила 11,4 тис. кв. м, торговельна – 5,8 тис. кв. м.

Вгору