Жителі Бердянська одним пальцем показали своє ставлення до окупантів та "русского міра"

Джерело:  antikor.com.ua  /  17:18, 13 Серпня 2022

"Можна дивитись вічно на те, як: майорить прапор України, ЗСУ знищують окупантів, мешканці Бердянська "вітають один народ", – йдеться в дописі

Жителі тимчасово окупованого російськими загарбниками Бердянська Запорізької області показали своє ставлення до "русского міра" всього одним пальцем – середнім. Українці висміяли кремлівські тези про "братні народи" і підтримали Збройні сили України.

Для цього їм знадобилися тільки руки, камера та банери з пропагандистськими лозунгами. Відповідний допис з’явився в Instagram Бердянська.

"Можна дивитись вічно на те, як: майорить прапор України, ЗСУ знищують окупантів, мешканці Бердянська "вітають один народ", – йдеться в дописі.

На колажі, який створений із шести різних кадрів, 11 мешканців міста сфотографували грубий жест, адресований окупаційним військам та Російській Федерації.

Жителі тимчасово окупованого Бердянська висміяли кремлівські тези
На банерах позначено, що "Бердянськ – російський", українці й росіяни – "один народ" та інші пропагандистські тези. Утім на всі закиди горе-піарників РФ містяни дали однакову відповідь.


У коментарях підтримали сміливих жителів тимчасово окупованого міста і запевнили, що вони вже скоро побачать на вулицях рідні жовто-сині прапори.

"Бердянськ – це Україна", "Бердянці мої, пишаюсь вами", "Який "русскій мір", такий і їхній дизайн", "Наші люди – найкращі", – йдеться в повідомленнях.

У коментарях підтримали сміливих жителів тимчасово окупованого міста

Вгору