Здійснилося: веломаршрут «Таїрова-Фонтан-Центр» завершено

Джерело:  dumskaya.net  /  09:42, 3 Жовтня 2022

Напередодні осінніх холодів одеська мерія закінчила створення веломаршруту

Напередодні осінніх холодів одеська мерія закінчила створення веломаршруту «Таїрова-Фонтан-Центр».

Необхідна розмітка тепер з'єднує вулицю Вільямса з площею Толбухіна на всьому протязі Люстдорфської дороги. З'явилася смуга на вулиці Львівській, а також від 5-ї станції Фонтана до вулиці Сегедської і назад: від Артилерійської до 5-ї Фонтана.

За словами голови транспортної комісії Одеської міської ради Петра Обухова, який сьогодні проінспектував весь веломаршрут, деякі ділянки потребують доопрацювання.

«Дуже добре зробили перетин проспекту Гагаріна, Сегедської та Канатної, — ділиться враженнями депутат. — Гарна розмітка, зручно користуватися, закладено потенціал, щоб продовжити велосмугу в бік Куликового поля. А ось на Середньофонтанській площі — проблема. Там, де закінчується смуга, абсолютно незрозуміло, як велосипедисту потрапити на Фонтанську дорогу. Якщо їхати строго за ПДР, то потрібно всю площу об'їжджати по колу, спішуватися на переходах. Чесно кажучи, задоволення нижче середнього, тому я просто перейшов по зебрі і через сквер Космонавтів виїхав на Фонтан».

Є проблеми, на думку Обухова, і на Люстдорфській дорозі. У місцях, де до двох смуг руху додається третя для лівого повороту, велодоріжка зникає.

«Це максимально некомфортно, — вважає голова транспортної комісії. — Ти їдеш велосмугою і раптом вона закінчується, відчуття безпеки одразу пропадає. Це найневдаліша частина, створена в Одесі за останні роки, і вона не стимулюватиме людей їздити на велосипедах саме в цьому місці. Там об'єктивно недостатньо ширини дороги, щоб зробити нормально. Необхідно реконструювати всю вулицю».

Невеликих доопрацювань потребує і велосмуга на Львівській. На думку депутата, необхідно встановити делініатори, які завадять автохамам паркуватися на велодоріжці, і привести до ладу решітки зливостоків. Деякі з них можуть призвести до серйозних травм велосипедистів.


СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!

Вгору