З початку війни з “Котомістечка” було вивезено близько 60 котиків

Джерело:  bigkyiv.com.ua  /  14:34, 25 Липня 2022

Міжнародні симпатики “Котомістечка” допомогли вивести за кордон зі столичного зоопарку близько 60 котів, наразі у там проживають 42 пухнасті хвостики. Засновник організації з захисту довкілля Nature First FJA Олег Андрос розповів як змінилося “Котомістечко” і коли його можна буде відвідати

Сам Олег Андрос з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну став до лав ЗСУ і вперше за п’ять місяців мав можливість відвідати “Котомістечко”.

“Від нас поїхали 60 котів. Ми їх врятували, евакуювали. Ціла міжнародна команда допомагала. Принагідно дякую всім цим людям, які живуть у Бельгії, Канаді, Америці, Австралії. Наші симпатики живуть у всьому світі. Тоді 15 березня 2022 року зусиллями всієї цієї команди нам вдалося вивести зі 100 котів близько 60. Ще 42 коти залишилися у “Котомістечку” і проживають тут”, – розповів зоозахисник.

Також він додав, що волонтери, які залишилися у Києві за п’ять місяців війни навіть змогли покращити простір “Котомістечка” – це вже майже туристичний об’єкт, а не лише притулок для котів. У проєкті – відновити котойогу, англомовний клуб та котокафе.

“Моя мрія, щоб всі коти жили у такому котосаді. Це перша спроба зробити котокафе, не в комерційному сенсі, а щоб гості відпочивали разом з котами. На фоні тих жахіть, які відбувалися коло Києва, я радий, що “Котомістечко” збереглося у первинному вигляді й стало навіть краще”, – зазначив Андрос.

Він закликав всіх відвідати “Котомістечко” та підписатися на їхні сторінки у соціальних мережах.

“А якщо ви підкинете пару гривень на підтримку котиків, то котики скажуть: “Мурррр, дякую”, – додав зоозахисник.

“Котомістечко” розташовне на території Київського зоопарку. Вхід – через службовий вхід в зоопарк зліва від будинку по вул. Зоологічна, 2. Через охорону зоопарку до “Котомістечка” проводять волонтери тому просять телефонувати їм як мінімум за годину до приїзду.

На котиків з “Котомістечка” можна дивитися:

Нагадаємо, фотографії обгорілого кота, знайденого під уламками зруйнованого будинку в Андріївці Київської області, облетіли всі ЗМІ.

Вгору