З днем Перемоги i Пам'яті!

Источник:  ugorod.od.ua  /  11:47, 7 Мая 2021

1939-1945 Ніколи знову!

Уже 76 років пройшло з дня, коли нацистська Німеччина підписала Акт про капітуляцію і завершила свою участь у Другій Світовій війні. Ця дата завершила основну частину найстрашнішого і найкривавішого конфлікту в історії людства. Після капітуляції Німеччини завершення війни було фактично питанням часу. І що не менш важливо – була завершена історія державного нацизму в Європі і світі.

Ніколи знову не має повторитися це свавілля. Урок, що ми винесли, має навчити нас, що людське життя є найвищою цінністю. За цей урок ми заплатили страшну ціну. І тому 8-го травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення, згадуючи всіх, хто віддав життя заради волі майбутніх поколінь. І саме тому 9-го травня ми святкуємо День Перемоги, вшановуючи тих, хто не відступив перед жахливою небезпекою і встав на захист рідної землі.

Тож хай небо буде мирним, а майбуття ясним. Хай настане мир у світі і в душах. Хай будуть здорові ветерани, хай таланить їх дітям, онукам і правнукам. І хай всі ми з вами будемо щасливі й вдячні за нашу свободу!

З повагою,

газета «Трудоустройство»

та колектив групи видань «Город»

Наверх