Вперше з початку повномасштабної війни: в Одесі туристи заповнили усі готелі

Джерело:  usionline.com  /  09:26, 8 Липня 2024

Зокрема, експерт зазначив на своїй сторінці в соцмережі, що в Одесі готельєрам знадобилася табличка «Вільних номерів немає», і це вперше з 2022 року, тобто з початку повномасштабного вторгнення

Причин декілька – і аномальна спека, і неможливість для туристів відвідати інші курорти. Цими вихідними наше місто відвідали від 40 до 60 тисяч туристів.

Про це кореспондентові Української Служби Інформації повідомив підприємець, експерт туристичної галузі Фазіль Аскеров.

Зокрема, експерт зазначив на своїй сторінці в соцмережі, що в Одесі готельєрам знадобилася табличка «Вільних номерів немає», і це вперше з 2022 року, тобто з початку повномасштабного вторгнення.

У коментарі УСІ Фазіль Аскеров зазначив, що подібне не могло статися минулого року насамперед через трагедію Каховської ГЕС: після руйнування греблі багато шкідливих речовин потрапило у море, і всі про це знали. Через це в Одесі в 2023 році пляжний сезон офіційно розпочався лише 11 серпня, було відкрито не багато пляжів. У 2022 воєнна небезпека була занадто велика, доступ на пляжі був закритий.

Тепер ситуація принципово інша. Крім того, що екологи вже не говорять про шкідливі наслідки підриву Каховської ГЕС, ще й закриті інші масові курорти, Коблево та Затока. Крім того, зараз по всій Україні стоїть аномальна спека.

Тому зараз і настав момент, коли готелі забиті, – хоча у мирний час такий момент бував на тиждень раніше, що пов’язано з Днем Конституції, коли були збільшені вихідні.

Я, щоб підтвердити свої дані про завантаженість номерів, зателефонував до низки готелів у різних сегментах, спробував забронювати номери – не вийшло, все зайняте. На пляжах, як ви знаєте, теж було битком. Мені зателефонував знайомий – сказав, що коли була повітряна тривога, на пляжі люди навіть з боку на бік не перевернулися. Тобто страх пішов, хоч як ви знаєте, небезпека існує, – зазначив Фазіль Аскеров.

Експерт вважає, що на ці вихідні до Одеси приїхало 40 – 60 тисяч туристів, і це лише судячи із завантаженості номерного фонду готелів, без урахування апартаментів та здачі приватних квартир.

При тому, що до війни у такі ж «гарячі» вихідні до міста приїжджали 50 – 70 тисяч туристів, тобто трохи більше, ніж зараз.

Але з того часу деякі готелі закрилися, тому зараз трохи менше. Проте, ми бачимо, що туристичний потенціал Одеси знову має великий попит, – наголосив фахівець.

Вгору