Волонтери доставили у прифронтові населені пункти Донеччини буржуйки, продуктові набори та засоби гігієни

Джерело:  v-variant.com.ua  /  16:46, 27 Березня 2023

Ще один біль – це бездомні тварини: їх тут дуже багато, й вони дуже голодні

Волонтери спілки "Поруч" вчергове відвідали з гуманітарною місією прифронтовий Торецьк, що на Донеччині.

Про це повідомляє Східний Варіант.

Фото: "Поруч"

Волонтери привезли аптечки, продуктові набори, генератори, таблетки для очищення води, гігієнічні засоби. У результаті допомогу отримали близько 150 сімей. Торецьк продовжують обстрілювати. Від міста майже нічого не залишилося. Майже кожна домівка пошкоджена або зруйнована. Серед волонтерів був Макс, який народився і виріс у Торецьку, але ворог знищив його дім.

Фото: "Поруч"

Під час гуманітарних місій волонтери завжди спілкуються з місцевими. Люди діляться своїм горем, розповідають багато історій про війну. Їм це дуже болить. Цього разу хлопцям запав у душу чоловік із щирою усмішкою та добрим поглядом. Він травматолог. Каже, що не виїжджає, адже розуміє – потрібен тут. І таких прикладів самовідданості та сміливості дуже багато. Ще один біль – це бездомні тварини: їх тут дуже багато, й вони дуже голодні.

Фото: "Поруч"

Унаслідок ворожих атак у місті зруйнована вся інфраструктура та житлові будинки. З міста вже евакуйовано майже 70% населення. Наразі там залишається близько 16 000 місцевих жителів. Але найстрашніше, що близько 800 з них – діти.

Вгору