Водохресні купання в Одесі: організовано зануритися можна буде тільки на Ланжероні!

Джерело:  dumskaya.net  /  16:37, 5 Січня 2024

Цього року купання вперше відбудуться 6 січня, за Новоюліанським календарем. Висвітлення води відбудеться о 8:00 на пляжі «дві кулі», це рішення узгоджено з органами місцевого самоврядування

Офіційно дозволеним місцем для водохресних купань стане один із пляжів на Ланжероні, який у народі називають «дві кулі».

Про це «Думській» повідомив секретар Одеської єпархії Православної церкви України Теодор Оробець.

Цього року купання вперше відбудуться 6 січня, за Новоюліанським календарем. Висвітлення води відбудеться о 8:00 на пляжі «дві кулі», це рішення узгоджено з органами місцевого самоврядування.

«Церква не заохочує, але й не критикує цей неканонічний звичай, люди самі вирішують купатися їм чи ні, проте освячення води для тих, хто вірує, важливий момент», — зазначив Теодор Оробець.

У мерії офіційно інформацію не коментують, проте наше джерело в міськраді підтвердило інформацію священника.

«Дійсно рятувальний пост буде на Ланжероні, це основна локація, окрім того, рятувальні патрулі курсуватимуть на 10-й і 16-й станціях Фонтану. Загальна директива від обладміністрації — гарантувати безпеку», — повідомило джерело в мерії.

Найімовірніше, такий варіант схвалили в останню мить, оскільки ще сьогодні вранці рятувальники повідомили, що ухвалено принципове рішення про відмову від обладнання централізованих місць, мовляв, щоб не провокувати народ.

Крім того, у ДСНС нагадують, що купання в холодній воді — аж ніяк не невинне заняття, і підходити до нього потрібно підготовленим, а також дотримуватися основних правил:

- купатися тільки в спеціально обладнаних місцях, де є рятувальні пости, а нижня частина резервуара перевіряється й очищається від небезпечних об'єктів;

- необхідно зігріти організм перед зануренням, тому що температура води набагато нижча за температуру тіла;

- купання дітей та їхнє перебування біля резервуара відбувається тільки під наглядом дорослих;

- у жодному разі не лізти у воду після вживання алкоголю.

Зазначимо, 6 січня очікується штормова погода. Хвилі можуть принести до берега ворожі міни, тому слід бути особливо пильними.


СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!

Вгору