Ветеран з Одеси отримав грант на розвиток хлібобулочного підприємства

Джерело:  usionline.com  /  11:05, 22 Грудня 2022

Справа ветерана – це виготовлення хлібобулочних виробів

Ветеран з Одеси Олексій Трепак став одним із переможців конкурсу #ВАРТО. Він отримав фінансування на розвиток власної справи від Українського ветеранського фонду Мінветеранів.

Про це Українській Службі Інформації розповіли у УВФ.

Справа ветерана – це виготовлення хлібобулочних виробів. Й поки ветеран Олексій воює, його працівники зростають його бізнес-справу. Отримані від УВФ кошти використають для модернізації виробництва, аби збільшити потужності.

Чоловік зараз захищає Батьківщину, а його співробітниця заповнила заявку на конкурсну програму #ВАРТО. Тепер вони у списках переможців.

Ветеран був у 2014 році на Донбасі добровольцем. Він не залишився осторонь, коли почалось повномасштабне вторгнення. До війни він був підприємцем – має дві пекарні та магазини. Його бізнес пече та продає хлібобулочні вироби.

Галина – технолог і наймана працівниця. Вона і заповнювала заявку на конкурсну програму #ВАРТО.

Зі слів Галини, документи для отримання гранту оформлювати було достатньо складно, їй допомагали юристи та бухгалтери.

«Треба ж усе юридично правильно зробити, бо гроші немаленькі. Завдяки цьому гранту ми зможемо дати ще кілька робочих місць, що дуже важливо в наш час. Також ми зможемо робити більше випічки, нагодувати більше містян. Ціни в нас доступні», — каже Галина.

Кошти, які отримали від Українського ветеранського фонду планують витрачати на
купівлю й оновлення обладнання, створення додаткових робочих місць – планують додати щонайменше п’ять людей.

Вгору