“Ваші оплати є єдиним джерелом надходження коштів”. Київводоканал звернувся до киян

Источник:  bigkyiv.com.ua  /  06:40, 5 Августа 2022

Столичне підприємство “Київводоканал” просить киян знаходити можливість сплачувати за послуги водопостачання та водовідведення, адже лише так може продовжувати забезпечувати безперебійне водопостачання і водовідведення міста

Про це йдеться у зверненні, оприлюдненому на Facebook-сторінці підприємства.

Шановні споживачі! Ваші оплати є єдиним джерелом надходження коштів, які нам необхідні для забезпечення щоденної роботи водопровідної та каналізаційної системи міста у цих надскладних та небезпечних умовах”, – йдеться у повідомленні.

У “Київводоканалі” зазначили, як і інші водопостачальні підприємства, зіткнулись з багатьма проблемами.

Зокрема, більше ніж у 2,5 рази зросла вартість електроенергії і палива, а основні виробники реагентів наразі залишились на окупованих територіях, тому більшість речовин для водопідготовки доводиться імпортувати, що значно збільшує витрати. Окрім того, через воєнні дії з’явились додаткові джерела витрат, оскільки Київводоканалу необхідно забезпечити можливість роботи в екстрених ситуаціях.

В той же час наші працівники продовжують щодня лагодити водопровідні та каналізаційні мережі, обслуговувати обладнання, забезпечувати належну якість води. Вони працюють у надскладних і небезпечних умовах, іноді навіть ризикуючи життям, тож неможливо в такий складний момент залишити їх без заробітної плати”, – додали в “Київводоканалі”.

Наверх