В "Укрзалізниці" повідомили, у яких вагонах працюють кондиціонери

Джерело:  biz.censor.net  /  16:19, 4 Липня 2024

Система кондиціонування повітря у вагонах має свої особливості: вона починає працювати за 20 хвилин після відправлення поїзда, а повну потужність кондиціонер набирає, коли поїзд рухається зі швидкістю понад 40 км/год

В "Укрзалізниці" повідомили, що гарантовано забезпечені функціональною системою кондиціонування майже 400 вагонів компанії.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Насамперед такі вагони стоять у складі поіздів

№92/91 Львів – Київ,

№106/105 Одеса – Київ,

№63/64 Харків – Львів,

№12/11 Львів – Одеса,

№29/30 Київ – Ужгород,

№15/16 Харків – Ясіня,

№17/18 Харків – Ужгород та низки інших фірмових поїздів. Усі вони марковані позначкою "сніжинка" в застосунку та на сайті Укрзалізниці.

Ще близько 650 вагонів теж мають кондиціонери, але застарілої модифікації, тому можуть працювати з перебоями. Їх не маркують, попри фізичну наявність кондиціонера. За максимальних температур повітря охолодження в цьому вагоні може бути слабким.

Як наголосили в "Укрзаізниці", перед сезоном літніх перевезень залізничники відремонтували системи кондиціонування на 168 вагонах.

Система кондиціонування повітря у вагонах має свої особливості: вона починає працювати за 20 хвилин після відправлення поїзда, а повну потужність кондиціонер набирає, коли поїзд рухається зі швидкістю понад 40 км/год.

Наявність або відсутність кондиціонування у вагоні напряму не впливає на вартість квитка.

Температурна норма у вагонах з кондиціонуванням має коливатися в межах +22...+26 °C.

Вгору