В Україні запрацював сайт для пошуку вакансій в армії

Джерело:  vechirniy.kyiv.ua  /  17:46, 28 Червня 2024

Тепер у вас є можливість самостійно обрати посаду для служби в армії. Обирайте свою професію в Силах оборони України на army.gov.ua і станьте частиною сильної та сучасної армії України

На сайті також розміщені умови рекрутингу в армію.

В Україні запрацював новий сайт «Будь собою», де громадяни можуть знайти вакансії у Силах оборони України, а також вибрати війська та спеціальність для служби. Про це повідомили у пресслужбі Міноборони.

«Тепер у вас є можливість самостійно обрати посаду для служби в армії. Обирайте свою професію в Силах оборони України на army.gov.ua і станьте частиною сильної та сучасної армії України,» — йдеться у повідомленні.

Якщо ви обираєте посаду у військовій частині з переліку військових частин пріоритетного комплектування та отримали рекомендаційний лист від такої військової частини, то потрапляєте туди незалежно від того, чи обрали службу за контрактом, чи бажаєте служити за призовом під час мобілізації на особливий період.

Якщо обираєте посаду у військовій частині, яка не входить до переліку військових частин пріоритетного комплектування, та отримали рекомендаційний лист, ви потрапляєте до цієї частини наявності двох умов:

  • обрання служби за контрактом;
  • погодження призначення на посаду Генеральним штабом ЗСУ.

Сайт надає можливість вибору професії та підрозділу. Це спрощує процес рекрутингу та допомагає громадянам стати частиною сучасної української армії.

Вгору