В Україні сформували першу національну збірну серед військових та ветеранів для змагань «Ігри Воїнів» у США

Источник:  vchasnoua.com  /  10:22, 2 Июня 2021

Вже з 12 по 22 вересня цього року 40 хлопців та дівчат з України представлять нашу країну на міжнародних змаганнях для ветеранів в Орландо, штат Флорида, США

В Україні сформовано Національну збірну «Ігор Воїнів», яка представлятиме країну на найбільших спортивних ветеранських змаганнях в США, повідомляє Мінветеранів.

Відбіркова комісія Warrior Games оприлюднила імена 40 військовослужбовців та ветеранів, які представлятимуть Україну на Warrior Games (Іграх воїнів) 2021 в Орландо (США).

Для участі у Національному відборі до збірної надійшло 260 заявок від воїнів, з різних куточків України. 229 учасників особисто взяли участь в змаганнях, з 11-ти адаптивних видів спорту, які тривали на 5 локаціях протягом 2 днів.

«Люди, які повертаються з зони бойових дій часто опиняються в іншій війні. Це війна за себе. Для успішної реадаптації часто потрібна висока мета і маю сказати, що спорт це саме та сфера, де можна ставити для себе конкретні цілі. Такі цілі ставлять перед собою наші учасники і майбутні члени збірної. Учасники мали змогу проявити себе з різних сторін це і спортивні показники і ефект психологічної реабілітації, якої вони потребують», — зазначила представниця БФ «Повернись живим» Ольга Семенова.

Ознайомитися зі складом Національної збірної команди ветеранів Warrior Games (Ігри Воїнів) можна ТУТ.

У 2021 році вперше у Warrior Games візьме участь українська збірна поранених ветеранів та військовослужбовців. Warrior Games (Ігри Воїнів) — це міжнародний мульти-спортивний захід для військовослужбовців та ветеранів, що отримали поранення, травми чи захворювання під час виконання службових обов’язків. Серед учасниць, команди з восьми країн світу, а саме з США, України, Австралії, Канади, Великобританії, Данії, Нідерландів та Грузії.

Warrior Games організовує Міністерство оборони США з 2013 року.

Адаптивні види спорту в програмі Warrior Games: стрільба з лука, гольф, кульова стрільба, легка атлетика, велоспорт, плавання, веслування на тренажерах, баскетбол на візках, регбі на візках, пауерліфтинг, волейбол сидячи.

Цього року Warrior Games проходитимуть з 8 по 23 вересня у місті Орландо, штат Флорида, США.

Наверх