В Україні хочуть наділити особливим статусом англійську мову

Джерело:  bigkyiv.com.ua  /  17:06, 13 Серпня 2022

У Мінкульті розповіли, навіщо особливий статус англійській мові в Україні

Ідеться про встановлення особливого статусу англійської мови в Україні як мови міжнародного спілкування. Для цього готується відповідний законопроєкт.

Про це під час брифінгу повідомив перший заступник міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

За його словами, розширення сфери застосування англійської мови в Україні сприятиме активізації процесів інтеграції українців у європейську спільноту. Адже кожен українець, який вивчатиме англійську мову, буде значно більше обізнаний з європейським життям.

“Це також допоможе формуванню суб’єктності України у світових глобалізаційних процесах. Крім того, після нашої перемоги це впливатиме на зростання інвестиційної та туристичної привабливості України”, – заявив Карандєєв.

Проєкт Закону над яким працює міністерство передбачає встановлення особливого статусу англійської мови в Україні як мови міжнародного спілкування.

Варто зауважити, що англійська мова також буде обов’язковою в окремих публічних сферах суспільного життя, де наявні міжнародні комунікації.

Чиновник зауважив, що за світовим рейтингом наша країна займає 40 позицію зі 112 країн світу щодо рівня володіння англійською мовою.

Нагадаємо, на початку червня Денис Шмигаль заявив, що англійська мова може отримати в Україні новий статус.

Вгору