В Україні будують найбільший холодильник для яблук

Источник:  shotam.info  /  12:38, 7 Августа 2020

Чим особливий холодильник?

Компанія “Сади Дніпра” будує найбільше в Україні холодильне сховище для яблук. Сукупна площа комплексу сягатиме 20 тис. м2, що дозволить вміщати понад 19 тис. тонн яблук. Про це повідомляє пресслужба компанії, пише agronews.ua.

Зазначається, що навесні 2020 року ввели в експлуатацію 3 чергу комплексу. 

“Сади Дніпра” – експортоорієнтована компанія, яка займається вирощуванням елітних сортів яблук. Будівництво холодильного комплексу компанія почала у 2018 році.

Чим особливий холодильник

Загалом комплекс складатиметься з восьми сховищ, кожне з яких буде містити по 10 камер, розрахованих на зберігання 240 тонн яблук. Зараз в компанії вже функціонують два таких сховища. З квітня поточного року стартувала третя черга будівництва комплексу.

Сховище компанії “Садів Дніпра” буде не тільки найбільшим, але і найвисокотехнологічнішим в країні. Тут вперше в Україні застосовано систему динамічного газового середовища (ACR), яку ще називають “системою управління диханням”.

При такій технології оптимальний вміст кисню і СО2 встановлюється автоматично. Це дозволяє зберігати яблука в ідеальному стані протягом 2 років.

Наверх