В Одесі з’являються ринки з продажу новорічних ялинок: яка вартість в цьому році (фото)

Джерело:  usionline.com  /  16:52, 11 Грудня 2023

На ялинковому базарі є і ялинки, й сосни

Ялинка на зимові свята – невіддільний атрибут Різдва та Нового року, який додає якоїсь чарівності, аромату, затишку в оселі, та допомагає відвернути дітей наряджанням, доки дорослі займаються своїми справами.

Кореспондент Української Служби Інформації побував на одному з перших ялинкових базарів в Одесі та зібрав деяку інформацію щодо цін на новорічну прикрасу.

На ялинковому базарі є і ялинки, й сосни. На цей момент середня ціна святкового дерева, за яку продавці вам її віддадуть – 400 гривень. Це якщо ялинка невеличка, заввишки 100 – 120 сантиметрів. Трохи більша, середніх розмірів – 500 – 600 гривень.

Великі ялинки коштують 700 -800 гривень і більше, за тисячу. Але треба враховувати, що поки вони одні з перших тому такі ціни, та ймовірно згодом, ближче до Різдва, вони зменшаться.

Ціни в магазинах на штучні ялинки одесити вже, мабуть, бачили: найдешевші коштують ті самі 700 – 800 гривень, але більш розповсюджені ціни – близько 1200 – 1 300, хоча не є рідкістю й ціна у декілька тисяч. Хоча звісно перевага штучної ялини у тому, що її можна використовувати декілька років.

Проте, є прихильники як штучних, так і натуральних різдвяних дерев.

Вгору