В Одесі з’явиться ще 7 паркувальних майданчиків (схема)

Джерело:  usionline.com  /  17:33, 21 Вересня 2023

Таке рішення було прийнято на засіданні виконавчого комітету Одеської міської ради

Нові муніципальні парковки встановлять у центрі міста.

Таке рішення було прийнято на засіданні виконавчого комітету Одеської міської ради, повідомляє кореспондент Української Служби Інформації.

Мерія прийняла рішення розширити паркувальний простір у центрі міста на 255 машиномісць. Так, нові муніципальні парковки облаштують на вулиці Грецькій, Рішельєвській, Катерининській, на Віцеадмірала Жукова, у Красному провулку. На деяких вулицях з’являться одразу по дві парковки.

За попередніми підрахунками нові муніципальні парковки повинні принести бюджету міста додатково 110 тис. гривень щомісяця.

Всього з початку року в бюджет Одеси перераховано майже 1,9 млн грн. З них з початку дій повторного рішення понад 424 тис. грн, це трохи більше ніж за півтори місяці. Тобто можна оцінити втрати бюджету міста в червні-липні через скасування попереднього рішення виконкому, – зазначили під час засідання в мерії.

Нагадаємо, через рішення суду про незаконні тарифи на паркування в Одесі міський бюджет недоотримав 750 тис. грн. Наразі тарифи відновлені – єдиний законний спосіб оплати за паркування – безготівковий. Готівку людям у жилетці платити не потрібно – це незаконно.

Крім того, с початку року в бюджет Одеси надійшло понад 24 млн грн від штрафів за паркування. Частину цих коштів планують направити на організацію нових парковок, іншу – на нанесення дорожньої розмітки.

Оператором паркувальних майданчиків стане КП «Одестранспарксервіс».

Також в мерії повідомили, що до кінця року Миколаївську дорогу зроблять шестирядною.

Вгору