В Одесі запустять тимчасові маршрути автобусів замість трамваїв

Джерело:  traffic.od.ua  /  10:07, 6 Вересня 2023

6 вересня в Одесі почнуть курсувати два тимчасові автобусні маршрути на Фонтан і до Аркадія замість закритих через ремонт трамвайних маршрутів

В Одесі запустять два автобусних маршрути, які частково компенсують припинений рух трамваїв на Фонтан в в Аркадію.

Однак, якоїсь компенсації для пасажирів у районі вулиць Старопортофранківської та Колонтаївської, де проходять траси трамвайних маршрутів 5 і 28, поки що не передбачено.

Нагадаємо, з 6 вересня і до кінця робіт з заміни колій на перехресті вулиць Старопортофранківської та Пантелеймонівської рух трамваїв маршрутів 5, 28 і 17 тимчасово припиняють.

При цьому є технічна можливість запустити тимчасові маршрути трамваїв від Автовокзалу та від вулиці Пастера до кінцевої на Заставі-2.

Ось як будуть ходити тимчасові автобуси для заміни трамваю.

Роботу міського громадського транспорту (автобусів) буде організовано з перевезенням всіх пільгових категорій пасажирів, передбачених чинним законодавством України.

Автобусний маршрут № 18т «Куликове поле - 13-а ст. В. Фонтану» в режимі руху «маршрутне таксі» за маршрутом:
- у напрямку руху до 13-ї ст. В. Фонтану - від Куликового поля по вул. Канатній на просп. Гагаріна, Фонтанську дорогу, вул. Гаршина, вул. Дачну, Дачний пров., 13-у ст. В. Фонтану (кінцева зупинка);
- у напрямку руху до Куликового поля - від 13-ї ст. В. Фонтану по Фонтанській дорозі на вул. Ляпідевського, Ванний пров., Фонтанську дорогу, вул. Сегедську, просп. Гагаріна, просп. Шевченка, Пироговський пров., вул. Пироговську, вул. Маріїнську, Італійський бул., вул. Канатну, Куликове поле (кінцева зупинка).

Автобусний маршрут № 5т «Аркадія - Залізничний вокзал» у режимі руху «маршрутне таксі» за маршрутом:
- у напрямку руху до залізничного вокзалу - від Аркадії на вул. Генуезьку, пл. Десятого квітня, вул. Академічну, Французький бульвар, вул. Леонтовича, вул. Пантелеймонівську, Привокзальну площу «Залізничний вокзал» (кінцева зупинка);
- у напрямку руху до Аркадії - від Привокзальної площі «Залізничний вокзал» по вул. Пушкінській на вул. Мала Арнаутська, вул. Леонтовича, Французький бульвар, вул. Академічну, пл. Десятого квітня, вул. Генуезьку, Аркадія (кінцева зупинка).

Вгору