В Одесі шукають екзотичну тварину: вона втекла із домашнього вольєра (фото, відео)

Джерело:  usionline.com  /  12:14, 29 Травня 2023

За повернення Альфи власники готові заплатити винагороду у 500 доларів. Повідомити про місцезнаходження тварини можна за номером телефона: 0637604186

Про пропажу власники сервала повідомили у соцмережах вчора, 28 травня, пізно ввечері.

Як розповів Українській Службі Інформації одесит Руслан, самицю сервала звати Альфа, вона зникла у районі Червоного хутора з домашнього вольєра, в якому розбилося скло. Тварині усього рік, та вона дуже ласкава й ручна, додав він.

Вона домашня кішка взагалі. Популярна, у мене відео, де вона в мікрохвильовку залізла, з дітьми купається у ванній. Скоріш за все, зараз вона десь забилася і все, – розповів Руслан.

За повернення Альфи власники готові заплатити винагороду у 500 доларів. Повідомити про місцезнаходження тварини можна за номером телефона: 0637604186.

Якщо ви побачите її, не пропускайте, наберіть мене. Зловити самостійно навряд чи зможете, тому хоча б не пропустити її, я швидко приїду і заберу. Всім дякую, хто повідомляв сьогодні, де її бачили. На жаль, поки знайти не вдалося, – наголосив власник.

Тим часом, юристи розповіли УСІ, що утримувати сервалів законно, якщо є всі необхідні документи, але зоозахисники попереджають, що це небезпечно – адже це дика хижа тварина.

https://cdn.trinixy.ru/uploads/files/2022-11/1667815442_1.mp4?_=1

Вгору