В Одесі розпочався сезон фонтанів: у центрі міста поки що запрацювали чотири головних (фото)

Джерело:  usionline.com  /  11:50, 1 Квітня 2024

Всі вони будуть працювати та радувати одеситів з 9 ранку до 9 вечора. Купатися в них комунальники забороняють, а кидати монетки можна

Традиційно, 1 квітня, в Одесі відкривають «сезон фонтанів». Цьогоріч, війна та брак електроенергії внесли свої корективи, тому сьогодні в місті запустили поки - що лише перші чотири фонтани.

На запуску фонтану на Театральній площі побувала фотокореспондентка Української Служби Інформації Ніна Ляшонок.

Підготовка фонтанів до розконсервації та запуску почалася працівниками КП «Сервісний центр» ще з середини березня. Всього на балансі КП знаходиться 27 фонтанів, але вимушена економія електроенергії не дозволяє запустити їх усі одночасно.

Сьогодні все ж таки були відкриті перші чотири «головні» фонтани в центрі міста: на Театральній площі, у Пале-Роялі, Міському саду, на Соборній площі та фонтан-пам’ятник загиблим правоохоронцям на Олександрівському проспекті.

Всі вони будуть працювати та радувати одеситів з 9 ранку до 9 вечора. Купатися в них комунальники забороняють, а кидати монетки можна.

Вода оброблена хімреагентами, всередині чаші знаходяться форсунки, обладнання і люди можуть їх зламати. Тому заборонено купатися. А щодо монеток, то у нас система так змонтована, що якщо людина кидає монетку, – то нічого поганого. Люди радіють та ще раз приїдуть до нашого міста, – каже заступник директора КП «Сервісний центр» Олег Яковенко.

У комунальників є сподівання на покращення електропостачання в місті та вже розроблено план розконсервації та запуску інших фонтанів міста.

Вгору