В Одесі пройде наймасштабніший в Україні Форум розвитку громадянського суспільства

Источник:  ugorod.od.ua  /  13:54, 10 Декабря 2020

Форум розвитку громадянського суспільства – найбільша національна платформа для навчання, спілкування та обміну досвідом у сфері організаційного розвитку благодійних та громадських організацій

17 грудня в Одесі пройде Форум розвитку громадянського суспільства, у рамках якого представники найвпливовіших громадських та благодійних організацій Одеси і області об’єднаються задля вирішення найбільш гострих соціальних проблем міста.

На Форумі пройдуть панельні дискусії, на яких представники влади, бізнесу, громадського сектору та активісти підсумують, яким був 2020 рік у соціальній сфері та вирішать, як спільно діяти у 2021 році.Також обговорюватимуться питання щодо численних нападів на активістів та їх запобіганню.

Крім того, для молодих громадських організацій, які братимуть участь у Форумі, пройде практикум із залучення волонтерів. Такі знання допоможуть ефективніше працювати та приносити користь своєю діяльністю.

У заході візьмуть участь активісти Віталій Устименко, Владислав Балінський, співзасновниця БФ «Корпорація Монстрів» Олександра Тішейкіна, співзасновниця БФ “Маніфест миру”, депутка Одеської міської ради Олександра Ковальчук, співзасновниця Impact hub Odessa Марина Гончаренко та інші.


Форум проходитиме 17 грудня з 9:00 до 17:00 у готелі «Gagarin» (вул. Гагарінське плато, 5Б).

У зв’язку із карантинними обмеженнями фізично на Форумі зможуть бути присутніми 20 представників громадських організацій, яких відберуть організатори. Усі інші братимуть участь дистанційно за допомогою онлайн-трансляції.

Дізнатись більше та зарєструватись на Форум можна за посиланням: https://forum.ednannia.ua

***

Форум розвитку громадянського суспільства – найбільша національна платформа для навчання, спілкування та обміну досвідом у сфері організаційного розвитку благодійних та громадських організацій.

Регіональні події Форуму в Одеській області організовуються Українською Волонтерською Службою та платформою «Мой город» у межах «Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізовується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.

На правах рекламы

Наверх