В Одесі комунальники демонтують незаконно встановленні перепони для проїзду транспорту (фото)

Джерело:  usionline.com  /  10:50, 20 Лютого 2024

Про це повідомляє Департамент міського господарства Одеської міської ради

Одесити в різних місцях встановлюють прилади, на кшталт «лежачих поліцейських», бетоних блоків та інших засобів для обмеження проїзду «чужого» транспорту. Але це погіршує характеристики вулично-дорожньої мережі, тому співробітники КП «Міські дороги» системно продовжують демонтаж цього обладнання.

Про це повідомляє Департамент міського господарства Одеської міської ради.

КП «Міські дороги» зобов’язали демонтувати самовільно встановлені: юніпаркери, бетонні блоки, шлагбауми, стаціонарне спеціальне обладнання, засоби примусового обмеження швидкості («лежачих поліцейських») та інші елементи благоустрою, що погіршують експлуатаційні характеристики об’єктів благоустрою рішенням виконкому Одеської міськради № 389 від 31.10.2019 року.

Тільки з початку цього року в Одесі комунальники демонтували 35 одиниць незаконно встановлених юніпаркерів та іншого спеціального обладнання.

Відповідно до розпоряджень Приморської та Хаджибейської райадміністрацій, фахівці КП «Міські дороги» протягом січня виконали роботи з демонтажу спеціального обладнання, яке погіршує експлуатаційні характеристики вулично-дорожньої мережі й обмежує вільний рух пішоходів та транспорту на проспекті Шевченка, 8/1; Грецькій, 48; Троїцькій, 49/51; Єврейській, 2; Віцеадмірала Жукова, 2; Космонавтів, 42; Космонавтів, 44 та Космонавтів, 46.

Вгору