Увага! росія готує фейк про успіх в Авдіївці: хакери проникли у систему моніторингу ЗМІ

Джерело:  antikor.com.ua  /  17:11, 19 Лютого 2024

"Закликаємо вас бути зараз особливо уважними і довіряти лише офіційним джерелам", — наголошують у дописі

систему моніторингу ЗМІ
Читать на русскомRead in English

Росія готує фейк про успіх в Авдіївці: хакери проникли у систему моніторингу ЗМІ
За словами членів "Кібер Спротиву", попри просування окупантів на певній ділянці фронту, вони несуть такі втрати від оборонців міста, що у Кремлі змушені вмикати всю "машину військової пропаганди".

В Росії хочуть запустити фейк про нібито успіх російської армії в Авдіївці Донецької області та наказали уникати у повідомленнях ЗМІ згадок про втрати особового складу. Про це повідомили українські хакери групи "Кібер Спротив".

Хакери раніше "побували" в інформаційно-аналітичній системі онлайн моніторингу ЗМІ росіян "Катюша" та "залишили" там "чорний вхід" й зламали кількох її операторів.

"Це дало нам можливість перехопити багато смачної інфи, як приклад — зараз Мінпроп кацапа активізує своїх посіпак і зганяє клєпати фейки про "успєшний успієх" в Авдіївці та затикати рот тим хто говорить про великі втрати через збереження традицій "м’ясних штурмів" до квадратних дат", — йдеться у повідомленні.

Відповідний документ члени "Кібер Спротиву" отримали зі скриньки російського начальника групи інформаційного забезпечення Бєляєва Дениса Леонідовіча.

"Уникати у повідомленнях згадок про втрати особового складу, акцентуючи увагу на просування сил та засобів", — закликають у документі.

 eqieqiqquiqtdant

За словами хакерів, попри просування окупантів на певній ділянці фронту, ЗС РФ несуть такі втрати від оборонців міста, що у Росії змушені вмикати всю "машину військової пропаганди".


"Закликаємо вас бути зараз особливо уважними і довіряти лише офіційним джерелам", — наголошують у дописі.

Вгору