"Укрзалізниця" виводить на колії ще 4 санітарні вагони для евакуації поранених бійців ЗСУ. ФОТО

Джерело:  censor.net  /  08:29, 17 Лютого 2024

Вагони переобладнані із пасажирських власними силами "Укрзалізниці". В них є все необхідне для надання медичної допомоги пораненим під час евакуації

"Укрзалізниця" випустить в експлуатацію для потреб ЗСУ ще чотири санітарні вагони. Вагони переобладнані із пасажирських. Медичне обладнання для санітарних вагонів передав Благодійний фонд "Коло".

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє в телеграмі Міністерстві оборони України.

"Укрзалізниця виводить на колії ще чотири санітарних вагони для потреб ЗСУ. Уже найближчим часом в цих вагонах евакуйовуватимуть поранених та травмованих бійців до тилових госпіталів", - ідеться в повідомленні.

Вагони переобладнані із пасажирських власними силами "Укрзалізниці". В них є все необхідне для надання медичної допомоги пораненим під час евакуації.

"Щиро вдячна всім, хто долучений до цієї дуже важливої справи. Ці вагони рятують життя та здоров’я наших військовослужбовців, і мені дуже приємно бачити, що все в них зроблено якісно та сучасно, з урахуванням досвіду, якого ми набули в останні роки",
– наголосила заступниця Міністра оборони України Наталія Калмикова.

Санітарний вагон для евакуації поранених бійців ЗСУ

Від березня 2022 року українські залізничники здали в експлуатацію 62 медичні вагони, а до кінця 2024 року переобладнають ще вісім.

Медичне обладнання для санітарних вагонів передав Благодійний фонд "Коло".

Вгору