“Укрзалізниця” відновлює міжнародне сполучення: куди можна в червні?

Источник:  bigkyiv.com.ua  /  13:18, 6 Мая 2021

«Укрзалізниця» має намір з червня розпочати відновлення міжнародних пасажирських перевезень. Зокрема вже досягнуті попередні домовленості щодо відновлення залізничного сполучення з Австрією та Угорщиною. Крім того, ведуться переговори з PKP Intercity та польською залізницею щодо відновлення швидкісного сполучення між країнами

Про це повідомляє пресслужба компанії.

«Наразі в Україні та сусідніх країнах спостерігається стабілізація ситуації з розповсюдженням коронавірусної інфекції. Це дає змогу вести перемовини із залізничними адміністраціями країн-сусідів щодо відновлення міжнародних маршрутів. Минулого тижня оглянули готовність інфраструктури на заході країни, яка межує з країнами Європи. Тут ми розпочали низку проєктів та робіт. Тож можу з упевненістю сказати, що Укрзалізниця готова до відновлення цих перевезень», – зазначив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.

Зокрема, вже отримано погодження щодо курсування безпересадкових вагонів Київ-Відень із червня. Також планується відновити поїзди, що курсують на маршруті Чоп–Захонь.

На міжнародних маршрутах буде посилено контроль за дотриманням протиепідемічних заходів. Інформацію щодо правил в’їзду в іноземні країни та обмежень, які діють на їхній території, треба уточнювати на сайтах посольств.

Наверх