"Укрпошта" продаватиме ліки ще у шести областях

Джерело:  biz.censor.net  /  11:40, 29 Лютого 2024

Раніше проєкт запрацював у Донецькій та окремих районах Сумської області. Компанія вже почала приймати перші замовлення та доставляти ліки клієнтам

Пілотний проєкт "Укрпошта. Аптека" розширюють на прифронтові Запоріжжя, Миколаївщину, Харківщину, Херсонщину, Чернігівщину та всю Сумщину.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Раніше проєкт запрацював у Донецькій та окремих районах Сумської області. Компанія вже почала приймати перші замовлення та доставляти ліки клієнтам.

"Вже за декілька днів після запуску пілотного проєкту "Укрпошта. Аптека" на Донеччині та в деяких прикордонних районах Сумщини ми почали отримувати звернення й з інших прифронтових областей країни, де теж є проблеми з доступом до основних лікарських засобів. Ми протестували процеси та ухвалили рішення масштабувати пілотний проєкт, усвідомлюючи його вагомість для українців", – зазначив генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський.

мапа проєкту Укрпошта. Ліки

Як нагадали у компанії, проєкт передусім спрямований на те, щоб в українців була можливість отримати:

  • доступ до аптек, передусім у населених пунктах, де ті відсутні або зруйновані за час повномасштабної війни;
  • доступ до ліків, зокрема тих, яких може не бути в найближчій аптеці;
  • медикаменти за доступними цінами, бо та сама найближча аптека може не пропонувати оптимальну вартість чи не брати участь у програмі "Доступні ліки".

Проєкт "Укрпошта. Аптека" реалізується спільно з МОЗ та Мінреінтеграції.

Вгору