Українську книжку "Котик. Півник. Шафка" назвали однією з найкрасивіших у світі

Джерело:  life.nv.ua  /  18:39, 6 Березня 2023

Книжка «Котик, Півник, Шафка» Олександра Михеда, проілюстрована Женею Полосіною, увійшла до списку переможців Шостого міжнародного конкурсу ілюстрованих книжок Nami Concours 2023

Книга Олександра Михеда з ілюстраціями художниці Жені Полосіної Котик, Півник, Шафка стала однією з переможниць Міжнародного конкурсу ілюстрованих книжок Nami Concours 2023.

Ілюстрація з книжки Котик, Півник, Шафка (Фото:@starylev.com.ua)

Журі конкурсу відзначило книжку Котик, Півник, Шафка в номінації Green Island Award, пише Читомо.

@скріншот/Читомо

Фото: @скріншот/Читомо

Книжка вийшла у Видавництві Старого Лева. Це казка для дітей і дорослих, головними героями якої є Котик, Півник і Шафка з Бородянки, які стали символами незламності українців у війні, яку проти України розв’язала Росія. У книжці Котик, Півник і Шафка готові боротися із ворогами і попереджати про небезпеку. Вони оберігають Всесвіт однієї родини — бабусі Лізи, дядька Андрія і онуки Соні. Ця родина покоління за поколіннями циклічно проживає історію і врешті стає сильнішою, ніж будь-коли.

@starylev.com.ua

Фото: @starylev.com.ua

@starlev.com.ua

Фото: @starlev.com.ua

@starlev.com.ua

Фото: @starlev.com.ua

Nami Concours — міжнародний конкурс ілюстрованих книжок, що проводиться у Південній Кореї у межах Міжнародного фестивалю дитячої книги на острові Намі. Мета конкурсу — заохочувати митців до творчості та сприяти підвищенню якості книжкової ілюстрації. Він відбувається раз на два роки за підтримки Премії імені Ганса Крістіана Андерсена.

Вгору