Український бойовий кіт отримав волонтерську відзнаку за допомогу військовим: зворушливі фото

Джерело:  apostrophe.ua  /  11:28, 15 Вересня 2023

Господар тварини прокоментував радісну новину

Відомого у соцмережах бойового кота Шайбу нагородили волонтерською відзнакою. Пухнастик отримав заслужену нагороду за допомогу, яку надав бригаді свого власника та військовим з інших бригад.

Про це повідомив господар тварини Олександр Ляшук. "Можливо, я помиляюся, але, напевно, це перший випадок в історії, коли кіт удостоївся волонтерської відзнаки, та ще і на війні. Пишаюся моїм пухнастиком, який зміг так допомогти нашим героям, які дуже потребують нашої із вами підтримки. І ми дуже сподіваємося, що ці автівки, і багато чого іншого, що ми змогли передати нашим хлопцям завдяки Шайбіку, зможуть врятувати багато життів і приблизити нас усіх до суспільної перемоги", - йдеться у пості, який опублікований у Twitter.

Фото: instagram.com/shaybaboy

Відомо, що Олександр разом зі своїм пухнастиком активно беруть участь у благодійних проектах та зборах і залучають інших долучатися до допомоги українській армії. Влітку цього року військовослужбовець оголосив про випуск унікальних срібних кулонів із зображенням Шайби і наголосив, що частина коштів від продажу прикраси направлена на допомогу ЗСУ.

Військовий кіт Шайба став відомий після того, як українські військові знайшли його у минулому році поблизу позицій на півдні. Тоді улюбленцю було всього кілька тижнів, і його разом із сестричкою хтось викинув біля сільського магазину. Військові вирішили підібрати тваринок та відгодувати їх.

Фото: instagram.com/shaybaboy

Шайбік став справжнім другом для Олександра Ляшука, який нині служить на південному напрямку фронту, і так він і став господарем пухнастика. Наразі улюбленець має іменні шеврони, власну вишиванку, а без його участі не проходять ні збори на потреби підрозділу його власника, ні ефіри Ляшука на телебаченні.

Фото: instagram.com/shaybaboy

Вгору