Українські прикордонники отримали нові катери для патрулювання на Дністрі (фото)

Джерело:  usionline.com  /  17:48, 30 Вересня 2022

Одеські прикордонники отримали патрульні катери для охорони річкових кордонів

Патрульні катери UMS-425 CC будуть використовуватись для охорони державного кордону, контролю за прикордонним режимом, охорони об’єктів тваринного світу та спільного патрулювання з колегами з Молдови.

Про це повідомляє Держпогранслужба України.

Нові катери для охорони річкових рубежів нашої країни отримала Державна прикордонна служба України.

В рамках проєкту «Разом з ЄС до безпеки кордонів» прикордонники Могилів-Подільського загону отримали нові патрульні катери. Проєкт, виконавцем якого виступає IOM Ukraine, фінансується Європейським Союзом.

Отримані човни спроєктовані для складних умов експлуатації на відкритій воді. Кожен плавзасіб вміщує команду з чотирьох осіб, оснащений рятувальними жилетами, а також ехолотом, що використовується для визначення глибини води під судном, - йдеться у повідомленні.

Такі засоби переміщення допомагають краще запобігати незаконній діяльності на кордоні та боротися з контрабандою.

Повідомляється, що катери мають посилити державний кордон на Дністрі та використовуватимуться під час спільного патрулювання з молдовськими колегами.

Кожен катер оснащений ехолотом, рятувальними жилетами і управляється командою з чотирьох осіб.

Довжина катера 4 метри, ширина — 1,7, осадка — 0,8, вага без двигуна — 175 кг, мотор потужністю 30 кінських сил розганяє катер до 50 км на годину.

Нагадаємо, це вже друга поставка катерів у рамках проєкту з ЄС, перші чотири таких катери прийшли в Україну на початку серпня.

Вгору