Українці зібрали понад 58,5 мільйона гривень, купуючи "міцну" сіль. Їх витратять на тисячі дронів для ГУР

Джерело:  uainfo.org  /  18:27, 27 Березня 2023

Одну пачку солі можна було придбати за 500 гивень

Українці зібрали понад 58,5 мільйона гривень на дрони-камікадзе для Головного управління розвідки. Закуплять більш ніж 2200 безпілотників FPV.

Про це повідомив віцепрем'єр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, інформує UAINFO.org.

Кошти зібрали через платформу UNITED24 у межах проєкту Міць. Українська кам’яна. До річниці повномасштабної війни у лютому випустили спеціальну партію Артемсолі із шахт тимчасово окупованого Соледара — 20 тонн розділили на 100 тисяч пачок. Одну можна було придбати за 500 гривень.

Проєкт «Міць. Українська кам’яна» завершився з фантастичним результатом!
Місяць тому ми стартували з проєктом лімітованої партії «АРТЕМСОЛІ» із шахт українського Соледара. Сьогодні ми раді повідомити, що проєкт завершений з перевиконанням плану на 12 мільйонів гривень! Тож українська розвідка отримає понад 2200 безпілотників FPV.

Дякуємо за партнерство ДП «АРТЕМСІЛЬ» @artyomsol_official та усім, хто підтримував проєкт! Українському та міжнародному бізнесу, журналістам, блогерам — усім, хто розповідав про нашу «Міць». Окрема подяка @rozetkaua та @silpoua, які вирішили взяти на себе частину витрат із собівартості, та нашим щедрим донорам, які закрили другу частину. Тож кожна гривня збору (500 гривень з кожної пачки) направляється на придбання дронів-камікадзе, щоб усі українські міста були звільнені якомога швидше. Ще понад 8 мільйонів гривень вдалося зібрати завдяки розіграшу п’ятьох пачок солі з автографом начальника Головного управління розвідки Кирила Буданова.

А «Міць. Українська кам’яна», розділена між десятками тисяч людей, укріплює нашу віру в перемогу.
Дякуємо!

#united24 #thepoweroffreedom #міць

The ‘SOLEDARITY. Ukrainian Rock-Solid Strength’ project has yielded fantastic results!

Over 58,500,000 UAH has been raised towards attack drones for the Defence Intelligence of Ukraine

The ‘SOLEDARITY. Ukrainian Rock-Solid Strength’ being divided between tens of thousands of people strengthens our faith in victory. Thank you all!

«Це стало можливим завдяки кожному, хто придбав свою пачку міці. А також внескам наших донорів та бізнесу, який більше року безупинно підтримує армію», — наголосив Федоров.

Наприкінці проєкту Rozetka та Сільпо, які підтримували ініціативу ДП Артемсіль та UNITED24, взяли на себе частину витрат на собівартість солі. Другу частину покрили донори платформи. Ще понад вісім мільйонів гривень зібрали завдяки розіграшу п’ятьох пачок солі з автографом керівника ГУР Кирила Буданова.

https://www.instagram.com/p/CqSIHaFNng0/?utm_source=ig_embed&ig_rid=49f7d6ac-b5d0-47f2-9cf8-d6713e595b81

Вгору