Україна відкрила гуманітарний коридор для мешканців Білгородської області. Відео

Джерело:  news.obozrevatel.com  /  11:22, 3 Червня 2023

РДК та "Свобода Росії" пропонують жителям Бєлгородщини евакуюватися в Україну: відкрито гуманітарний коридор/ Його контролюватимуть російські добровольці з РДК та легіону «Свобода Росії»

Російські війська обстрілюють територію своєї Бєлгородської області, намагаючись завдати удару по добровольцях легіону "Свобода Росії" та Російського Добровольчого Корпусу. Путінські вояки просто поливають вогнем населені пункти, незважаючи на цивільне населення.

Про це повідомили партизани легіону у Telegram, опублікувавши відповідне відео. Зазначається, що артилерійських ударів 3 червня вже було завдано по населених пунктах Шебекіно, Нова Таволжанка, Муром та інші.

https://storage2.censor.net/video/3/legion.mp4

Крім того, як зазначили добровольці, до району бойових дій для проведення інформаційних операцій було перекинуто спеціальний чеченський "тік-ток підрозділ" "Ахмат".

"Маскуючись під воїнів Ічкерії, ці актори майстерно вміють імітувати ведення бойових дій і захоплення населених пунктів, водночас залишаючись глибоко в тилу", – саркастично зауважили легіонери.

Вони запропонували жителям Бєлгородщини евакуюватися вглиб України для надання притулку та всіх необхідних базових потреб. Зазначається, що відповідні гуманітарні коридори узгоджено з українським командуванням.

"З огляду на загрозу для цивільного населення ми погодили з українським командуванням відкрити гуманітарні коридори для бєлгородців, які страждають від обстрілів армії режиму. Тому всі, кому потрібна допомога, за добровільною згодою можуть бути евакуйовані вглиб України для надання притулку та всіх необхідних базових потреб", - йдеться у повідомленні

"Для цього треба підійти до представників Легіону "Свобода Росії" або Російського Добровольчого Корпусу та попросити про притулок", – повідомили у легіоні.

https://news.obozrevatel.com/ukr/tv/legion-video-converter-com-mp4.htm

В легіоні "Свобода России" показали, як РФ обстрілює Бєлгородську область, і запропонували евакуацію в Україну. Відео

В легіоні "Свобода России" показали, як РФ обстрілює Бєлгородську область, і запропонували евакуацію в Україну. Відео

Напередодні добровольці повідомили, що війська Росії в Бєлгородській області поблизу села Нова Таволжанка знищили машину "Рено" з цивільними, сприйнявши їх за добровольців легіону. Внаслідок загинуло щонайменше двоє людей.

На околицях населеного пункту тривають активні бої. Вогнем з артилерії росіяни накривають будь-які точки, де фіксують пересування легіонерів і РДК, навіть незважаючи на цивільних. Серед легіонерів також є поранені, зауважили у повідомленні.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

– звичайні жителі РФ почали дивуватися, наскільки сильно змінилася риторика їхньої влади з початку війни та станом на цей день. TikTok-блогер розповів у мережі про проблеми на території Росії та вибухи в Москві;

– російське командування перекинуло у Бєлгородську область елітний загін 322 центру російських сил спеціальних операцій "Сенеж". Через страх перед партизанським рухом усі операції підрозділу було терміново припинено, а спецпризначенців розміщено в прикордонних населених пунктах.

Вгору